Nieuwsbrief ontvangen?

LET OP: De nieuwsbrief is NIET automatisch gekoppeld aan je SPORTLINK-account. Wil je de nieuwsbrief ontvangen, of is je e-mailadres gewijzigd? Geef dan het (nieuwe) e-mailadres door d.m.v. het formulier onderaan de website!

Deze week ontvingen wij het droevige bericht dat afgelopen dinsdag onze oud-voorzitter en Lid van Verdienste Wim Wensink is overleden.

Wim was van 1996 tot 2000 voorzitter en de jaren daarvoor secretaris van onze vereniging en was nauw betrokken bij de organisatie van ons 75-jarige jubileum in 1999. Meer hierover inclusief de persoonlijke brijdage van Wim kun je hier lezen. Daarnaast was Wim ook in vele andere functies actief voor de club, wat er onder andere aan heeft bijgedragen hem tot Lid van Verdienste te benoemen.

Wij betreuren het afscheid te moeten nemen van een persoon die veel voor onze vereniging heeft betekend. Aanstaande zondag tijdens de wedstrijd van ons eerste team zullen wij op gepaste wijze stilstaan bij het overlijden van Wim.

Maandagavond 4 april is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid tot condoleren bij Afscheidscentrum Van Eldik