Follow

Alle nieuws

Denken jullie eraan dat volgende week de laatste week is dat jullie je verkoopboekje van de Grote Club Actie nog kunnen inleveren?

Dus lever hem deze week nog snel in bij je trainer of in de kantine. Zet ook even je naam op het boekje. Heb je 20 loten verkocht dan krijg je namelijk van ons nog een Grote Club Voucher voor korting op een dagje uit.

Wilt u onze club nog steunen en heeft u onze jeugdleden gemist, dan is dat geen probleem. U kunt via bijgevoegde link tot 28 november nog online loten bestellen.

http://clubactie.nl/actie/SportclubVarsseveld1

Onze jeugdleden hebben afgelopen weken enorm hun best gedaan weer veel loten te verkopen. Wij zijn hier als club ontzettend blij mee.

Wij nodigen ook onze seniorenteams nog uit mee te doen aan de actie, en nog een paar loten te kopen als jullie dat nog niet gedaan hebben. Alle info ligt in jullie postvak, of maak gebruik van onze online link.

Wij waarderen jullie bijdrage.