Follow

Alle nieuws

Zaterdag 15 september start ook Sportclub Varsseveld weer met de Grote Club Actie 2018.

Uiteraard hopen wij ook dit jaar weer op uw steun te kunnen rekenen. De opbrengst van de Grote Club Actie helpt ons extra uitgaven te kunnen doen om club-breed al onze teams verder te kunnen ondersteunen in training en ontwikkeling.

Mocht u trouwens één van onze jeugdleden aan de deur hebben gemist en wilt u toch graag loten kopen, dan kunt u ook door middel van de volgende link zelf loten bestellen. Clubactie SCVarsseveld

U betaalt Euro 3,- per lot waarvan 80% rechtstreeks naar de club gaat.

Wij willen ook onze jeugdleden extra veel succes wensen met de verkoop. Zonder jullie hulp is dit niet mogelijk. En hebben jullie nog inspiratie nodig en wil je zien welke prijzen jullie kunnen winnen, kijk dan ook eens op de speciale Kidssite